Nový železniční most nad Nosickou přehradou

Nový železniční most nad Nosickou přehradou

návrh projektu montáže mostu, vypracování RDS

Více o projektu

Most SO206 přes řeku Šlapanku a trať ČD na I/38 Havlíčkův Brod, obchvat

Most SO206 přes řeku Šlapanku a trať ČD na I/38 Havlíčkův Brod, obchvat

dodávka podpěrné skruže TRECOL SYSTEM s velko-rozponovými nosníky

Více o projektu

Most na D35 přes žel. Stanici Uhersko - otáčení vahadel, realizace

Most na D35 přes žel. Stanici Uhersko - otáčení vahadel, realizace

technologie TRECOL SYSTEM pro otáčení dvou vahadel délky 87 m s hmotností 4 500 tun

Více o projektu

O nás

LKM Consult s.r.o. je nezávislá inženýrská kancelář založená na tradičních hodnotách

Jsme - a do budoucna chceme být – efektivní firmou s přímočarým systémem řízení, jasně vymezenými kompetencemi a definovanou zodpovědností všech pracovníků. Odborné vedení zakázek na vysoké technické úrovni je pro nás samozřejmostí. Rádi přijímáme nové výzvy dnešní doby, současně však klademe důraz na zodpovědnost, spolehlivost nabízených řešení, seriózní a čestný přístup vůči obchodním partnerům.

Projektanti LKM Consult  jsou schopni řešit náročné úkoly při navrhování mostů a inženýrských konstrukcí - od prověřování vhodných technologií, vypracování optimalizačních studií až po vypracování kvalitního realizačního projektu včetně výrobní a dílenské dokumentace s následným servisem a autorským dozorem při provádění. Statické a dynamické analýzy vyhotovené s pomocí renomovaných softwarových produktů tvoří nedílnou součást naši projekční a konzultační činnosti. Koordinátory a odbornými garanty projekčních návrhů skupiny jsou jednatelé ing. Libor Konečný a ing. Filip Glovina - autorizované osoby pro mosty a inženýrské konstrukce v České a Slovenské republice.  

S projekční přípravou je úzce propojena výrobní skupina vykonávající stavebně-montážní práce. Jako subdodavatelé velkých stavebních společností umíme plnit náročné požadavky na kvalitu díla a termíny dodávek. Naši odborníci disponují praktickými zkušenostmi v oblasti moderních mostních technologií – máme reference na obsluhu výsuvných skruží, hydraulických systémů podélného výsunu ocelových i betonových mostů, manipulace zdvíhací technikou v různých podmínkách. Vysokou odborností a dlouholetou praxí se zařazujeme mezi vysoce kvalifikované partnery v těch nejnáročnějších aplikacích. Výrobní skupinu se sídlem v Praze vede technický specialista ing. Jan Hlasivec.  

Dobré výsledky projekčních a stavebně-montážních činností jsou založeny na podrobné odborné diskusi uvnitř společnosti. Naším cílem je navrhnout vždy optimální technicko-ekonomické řešení v zájmu klienta. Nejen aby jsme si v každém směru zasloužili jeho důvěru a přízeň, ale abychom současně přispěli k technickému rozvoji mostního inženýrství. Důraz na inovace, vzdělanost a odborný růst všech pracovníků LKM Consult jsou pro nás klíčové.

Výsledkem naší práce není projekt, ale realizované dílo…